Hakkımızda

Gümüşsoy Matbaacılık > Hakkımızda

Büyük düşünün güçlü ortaklık kurun...

Gümüşsoy Matbaacılık 1999 yılından itibaren sektöründe siz müşterilerine matbaa ve reklam sektöründe çözüm ortağı olarak hizmet vermenin gururu ile faaliyetine güçlü bir şekilde devam etmektedir. Kalite standartları ve deneyimli iş kadrosuyla işletmesini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. 1986 yılında başlayan meslek deneyimimiz bulunduğumuz Kadıköy'deki kendi yerimizde sizlere daha iyi hizmet verme çabası içindeyiz. İş hayatının yoğun temposunda çalışan yüzlerce müşterisine, çözüm odaklı geniş ürün yelpazesi ile kusursuz bir hizmet keyfi yaşatan GÜMÜŞSOY MATBAACILIK, Eğitim sektörüne, restaurantlara, hastanelere, çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir. Sizlerle birlikte bu sektöre adım atan GÜMÜŞSOY MATBAACILIK şuan olduğu gibi gelecekte de kaliteli hizmet anlayışı ile var olmaya devam edecektir. Matbaa ve Reklam sektörünü yakından takip ederek son teknoloji çözümleri siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet ve uygun fiyatla sunarak, uluslararası çevre koruma anlayışının tüm inceliklerini, üretimden hizmet sunuma kadar tüm müşterilerine kusursuz bir şekilde aktarmaktadır.

Büyük düşünün güçlü ortaklık kurun...

Gümüşsoy Matbaacılık 1999 yılından itibaren sektöründe siz müşterilerine matbaa ve reklam sektöründe çözüm ortağı olarak hizmet vermenin gururu ile faaliyetine güçlü bir şekilde devam etmektedir.

Kalite standartları ve deneyimli iş kadrosuyla işletmesini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

1986 yılında başlayan meslek deneyimimiz bulunduğumuz Kadıköy’deki kendi yerimizde sizlere daha iyi hizmet verme çabası içindeyiz.

İş hayatının yoğun temposunda çalışan yüzlerce müşterisine, çözüm odaklı geniş ürün yelpazesi ile kusursuz bir hizmet keyfi yaşatan GÜMÜŞSOY MATBAACILIK, Eğitim sektörüne, restaurantlara, hastanelere, çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.

Sizlerle birlikte bu sektöre adım atan GÜMÜŞSOY MATBAACILIK şuan olduğu gibi gelecekte de kaliteli hizmet anlayışı ile var olmaya devam edecektir.

Matbaa ve Reklam sektörünü yakından takip ederek son teknoloji çözümleri siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet ve uygun fiyatla sunarak, uluslararası çevre koruma anlayışının tüm inceliklerini, üretimden hizmet sunuma kadar tüm müşterilerine kusursuz bir şekilde aktarmaktadır.